Новини

21.11.2022
952

В УжНУ відбулося чергове засідання Вченої ради

В УжНУ відбулося чергове засідання Вченої ради

 У понеділок, 21 листопада, відбулося чергове засідання Вченої ради УжНУ. На засіданні розглянули атестаційні справи, низку положень про діяльність структурних підрозділів університету. На початку засідання ректор УжНУ Володимир Смоланка вручив дипломи доктора наук та доктора філософії науковцям університету.

Далі Вчена рада перейшла до розгляду атестаційних справ. За результатами голосування, вчене звання професора по кафедрі хірургічної стоматології та клінічних дисциплін отримав Юрій Мочалов, професора по кафедрі конституційного права та порівняльного правознавства Василь Гомонай, професора по кафедрі господарського права Ярослав Греца, професора по кафедрі органічної хімії Михайло  Сливка, доцента по кафедрі громадського здоров’я і гуманітарних дисциплін Тетяна Лях, доцента по кафедрі внутрішніх хвороб Тетяна Тернущак, доцента по кафедрі дитячих хвороб Агнета Ленченко, доцента по кафедрі анатомії людини та гістології Олеся Валько, доцента по кафедрі міжнародної політики Вікторія Бокоч, доцента по кафедрі міжнародної політики Ігор Дір, доцента по кафедрі екології та охорони навколишнього середовища Олег  Глух, вчене звання доцента по кафедрі конституційного права та порівняльного правознавства здобула Вероніка Берч.

Також на Вченій раді створили Центр дослідження права війни УжНУ. Він діятиме на базі юридичного факультету, його метою є проведення наукових досліджень соціально-економічних та воєнних аспектів застосування військ (сил), озброєння і військової техніки у ході сучасних збройних конфліктів та російсько-української війни, розробка концепції права війни як окремої галузі права в Україні на основі базових норм міжнародного гуманітарного права та з урахуванням існуючого досвіду російсько-української війни та впровадження знань (компетенцій) про право війни у сферу вищої юридичної освіти.

Крім цього, були затверджені положення про редакційно-видавничий відділ, про центр гунгарології УжНУ та про Навчально-наукову лабораторію рентгеноструктурного аналізу. Крім цього, Вчена рада рекомендувала до друку низку видань університету.

 

 

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: