Новини

04.05.2023
925

В УжНУ відбулося чергове засідання Вченої ради

В УжНУ відбулося чергове засідання Вченої ради

У четвер, 4 травня, відбулося чергове засідання Вченої ради УжНУ. Серед основних питань – конкурсні та атестаційні справи, інформація про навчальну, наукову та виховну діяльність економічного факультету.

На початку засідання ректор УжНУ Володимир Смоланка привітав з нагоди дня народження завідувача кафедри німецької філології, доцента Ольгу  Гвоздяк. Також вручив подяку студентці юридичного факультету Надії Гапатин, члену збірної України (основний склад) з сноуборду, призерці Всесвітньої Універсіади у США Лейк – Плейсід, (тренер Янош Черней).

 

 Почесну грамоту отримав призер IX Міжнародної олімпіади «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів» Іван Шумський. Директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець вручила подяки кандидату філологічних наук, доценту Аллі Галас та кандидату філологічних наук, доценту Ользі Пискач.

Директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець вручила подяки кандидату філологічних наук, доценту Аллі Галас та кандидату філологічних наук, доценту Ользі Пискач (фото за посиланням). 

Розглядаючи атестаційні справи, Вчена рада проголосувала за присвоєння вчених звань професора по кафедрі загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Магдалині Опачко, професора по кафедрі психології Вікторії Синишиній, доцента по кафедрі конституційного права та порівняльного правознавства Мирославі Бєловій, доцента по кафедрі англійської філології Юлії Глюдзик, доцента по кафедрі педіатрії з дитячими інфекційними хворобами Світлані Лукащук, доцента по кафедрі філософії Уляні Мараєвій, доцента по кафедрі кримінального права та процесу Юрію Марценишину, доцента по кафедрі адміністративного, фінансового та інформаційного права Вікторії Фрідманській, доцента по кафедрі кримінального права та процесу Ірині Черниченко.

Розглянувши конкурсні справи, Вчена рада проголосувала за обрання на посади  завідувача кафедри анатомії людини та гістології Михайла Кочмаря, завідувача кафедри дитячої стоматології Володимира Мельника, завідувача кафедри технології машинобудування Юрія Жигуца, професора кафедри  програмного забезпечення систем Володимира Поліщука та професора кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту Олену Зарічну.

Також на засіданні розглянули звіт про навчальну, наукову та виховну діяльність економічного факультету. Декан Віталій Сержанов ознайомив присутніх із освітнім та науковим життям, кадровим складом, контингентом студентів, діяльністю факультету за останні роки. «Ми усвідомлюємо, що підготувати фахівця-економіста неможливо без співпраці із працедавцями, стейкголдерами, владою та бізнесом. Ми намагаємося організовувати цю співпраці якомога активніше. Один з її прикладів – у 2019 році ми започаткували проведення «Економічного форуму Закарпаття». До нього, у широкому форматі співпраці між наукою, бізнесом і владою долучилися більше 70 компаній, керівників, директорів. У 2020 і 2021 році ми не змогли проводити такі заходи через епідемію COVID-19, але провели в 2022 році, незважаючи на широкомасштабну військову агресію росії проти нашої країни. Ми провели захід «Економіка в умовах війни: виклики і можливості» та Напрацювали напрямки роботи економіки, вищої школи в умовах війни».

Далі Вчена рада проголосувала за створення в структурі кафедри соціології і соціальної роботи Науково-дослідницького центру соціології мови та створення в структурі науково-дослідної частини Науково-дослідного інституту фундаментальних та прикладних досліджень європейського територіального співробітництв. Крім цього, на засіданні рекомендували  до друку та опублікування низку видань.

 


Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: