09.02.2022

В УжНУ відбулася регіональна зустріч Ради молодих учених

У понеділок, 7 лютого, в Ужгородському національному університеті відбулася регіональна зустріч Рад молодих учених (РМУ). У зустрічі взяв участь перший проректор Олександр Сливка.

На порядку денному було розглянуто та обговорено:

• ініціативу РМУ при МОН щодо створення та засад функціонування Офісу підтримки вченого.
  • Проблеми пов’язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням/масштабуванням розробок.
  • Можливості і виклики у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених зокрема.

Обговорені питання викликали жваву живу дискусію. Адже ця зустріч - це чудова можливість отримати відповіді на свої питання, проблеми молодих науковців та почути про нові можливості для молодих вчених!

Запропоновані напрацювання були викладені в протоколі зустрічі.

Трансляція заходу відбулась на офіційній сторінці РМУ при МОН у Facebook та доступна за посиланням https://www.facebook.com/youngscientists.ua

Під час зустрічі відбулася передача зібраних книг молодими вченими Закарпатської області до бібліотеки військового шпиталю в м. Ужгород в рамках Всеукраїнського проєкту «Книга захиснику».

Довідка:

Командою РМУ при МОН, за сприяння сучасних українських авторів та видавництв, ініційовано проведення проєкту "Книга захиснику", що полягає у наповненні бібліотек при військових шпиталях зібраннями сучасної української літератури різноманітних жанрів.

"Книга Захиснику" - це можливість для українських молодих вчених - істориків, юристів, біологів, економістів, хіміків сказати «ДЯКУЮ» українським артилеристам, піхотинцям, розвідникам, військово-морським піхотинцям, десантникам і всім іншим захисникам за можливість творити українську науку!

за інф. факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки