12.11.2021

В УжНУ відбулася офіційна зустріч із представниками словацького уряду, освіти та ІТ

В УжНУ відбулася офіційна  зустріч із представниками словацького уряду, освіти та ІТ

У пятницю, 12 листопада, в ректораті УжНУ відбулася офіційна зустріч ректора Володимира Смоланки із поважною  іноземною делегацією у складі державного секретаря Міністерства закордонних справ та європейських питань Словацької  Республіки Мартіна Клуса, ректора Університету економіки и менеджменту у Братиславі Любоша Цибака та першого віцепрезидента IT-асоціації Словаччини Маріо Леловскі. На зустрічі були присутні проректор УжНУ із науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел та декан факультету інформаційних технологій Ігор Повхан.

Володимир Смоланка наголосив, що Ужгородський національний університет має плідну  освітню і наукову співпрацю із провідними словацькими університетами. Наразі між УжНУ та Вищою школою економіки та менеджменту в Братиславі діє договір щодо програми подвійних дипломів.  Також на зустрічі йшла мова про поглиблення співпраці між словацькими закладами вищої освіти і УжНУ, зокрема щодо розширення спільних програм академічної мобільності.