Новини

21.10.2019
2215

В УжНУ урочисто відзначили 74-ту річницю від дня заснування

В УжНУ урочисто відзначили 74-ту річницю від дня заснування

У понеділок, 21 жовтня, в актовій залі ректорату УжНУ відбулося  урочисте засідання Вченої ради, присвячене 74-й річниці  Ужгородського національного університету. Святкову подію розпочала чоловіча хорова капела «Боян» виконанням Державного гімну України.

На урочистостях були присутні представники державних і муніципальних структур, партнерських навчальних закладів Чехії, Польщі, Румунії, Канади.

Ректор УжНУ професор Володимир Смоланка, вітаючи присутніх, наголосив: «Письменник Бернард Шоу, лауреат Нобелівської премії з літератури, дуже влучно підмітив, що найправильніше з поєднань – це поєднання життєвого досвіду зрілості з енергією молодості. Я радий, що Ужгородський національний університет є таким особливим місцем, де досвід і енергія об’єднуються щоденно. І це не просто гарні слова, це правда. Готуючись до сьогоднішнього виступу, я пригадував, яким був для університету минулий рік. Згадував важливі моменти і наші досягнення. І чітко побачив, як працює ця формула: досвід зрілості плюс енергія молодості дорівнює  успіх!»

Привітали колектив заступниця голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна та заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай.

Під час урочистого засідання званням «Почесний доктор ДВНЗ «Ужгородський національний університет» нагородили професора Карлового університету (Чехія) Владіміра Матоліна.

 

У рамках святкування відбулося вручення працівникам університету почесних грамот Закарпатської ОДА, Закарпатської обласної ради,  Ужгородської міської ради, Національної академії наук України та відзнак ректора УжНУ.

Власною концертною програмою УжНУ привітав Заслужений академічний Закарпатський народний хор.

 

 

Олексій Шафраньощ,

Фото Ганни Фельцан

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: