Новини

26.09.2019
2481

В УжНУ з успіхом пройшов «День відкритих дверей»

В УжНУ з успіхом пройшов «День відкритих дверей»

Вже традиційно, восени відкриваються двері всіх факультетів Ужгородського національного університету для учнів ужгородських шкіл. Цьогоріч «День відкритих дверей» відбувається у четвер, 26 вересня. Розпочали знайомство у ректораті УжНУ, де  пройшла загальна зустріч всіх школярів із керівництвом вишу, представниками студентського самоврядування, керівниками найбільших компаній роботодавців в Закарпатській області.

На святі були присутніми шановні гості: голова Ужгородської міської ради Богдан Андріїв, головний спеціаліст відділу закладів освіти управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Шляхта, директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, директор Ужгородського міського центру зайнятості Сергій Олексіюк, провідний фахівець з розвитку персоналу ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» Мар’яна Семйон. 

Відкрив зустріч ректор УжНУ Володимир Смоланка: «Сьогоднішній день для нас є дійсно важливий, адже ми розуміємо, що більшість із вас перший раз знаходиться в УжНУ, а перше враження відіграє немалу роль. Хоча частина з вас добре знає УжНУ, адже я бачу у залі і знайомі обличчя – учасників нашого «Літнього університету». Я думаю, ви поділилися своїми враженнями про університет із друзями і матимете нагоду дізнатись сьогодні ще більше». Також Володимир Смоланка  розповів про переваги навчання УжНУ, зокрема, про міжнародну співпрацю, яка дає можливість, навчаючись в УжНУ, побувати й в університетах світу.

Після виступу ректор вручив подарунки кращим учням, які вибороли 1-3 місце на четвертому етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з окремих предметів та на другому етапі Малої академії наук.

Голова міської ради Богдан Андріїв зазначив учням, що більшість працівників Ужгородської міської ради є випускниками саме УжНУ. А також наголосив про тісну співпрацю міської ради з Ужгородським національним університетом, колектив якого відрізняється професіоналізмом, фаховістю та відмінно займається підготовкою фахівців у всіх галузях. 

Проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король ознайомив учнів з історією університету та детально розповів про структуру кожного факультету, міжнародні освітні програми й проєкти. Голова Студентської ради УжНУ Вікторія Кенідра, у свою чергу, розповіла про студентське дозвілля: захоплюючі подорожі, веселі виїзди на природу, конкурси краси, брейн-ринги та багато іншого. Наприкінці висловила сподівання, що наступного року на світлинах з цих подій будуть і сьогоднішні одинадцятикласники. А заступник відповідального секретаря приймальної комісії УжНУ розповів школярам, що їм для цього треба зробити – окреслив умови вступу до закладів вищої освіти у 2020 році.

Після офіційної частини учні зробили традиційне селфі з ректором Володимиром Смоланкою та вирушили на факультети УжНУ, адже на цьому «День відкритих дверей» тільки починається. 


Ганна Фельцан,
Інформаційно-видавничий центр

Категорії: