12.05.2020

В УжНУ триває дистанційне навчання в Центрі підвищення кваліфікації публічних службовців

На базі юридичного факультету УжНУ вже третій рік працює Центр підвищення кваліфікації публічних службовців. Ця інституція надає освітні послуги для чиновників, адже раз на три роки кожен держслужбовець має оновлювати свої знання, проходити сертифіковане навчання та складати іспити.

Зараз навчання, як і у всьому університеті переведено на дистанційну форму. В центрі переважно використовують  онлайн-платформу Zoom, а через Google Forms проводиться  тестування. Але як зазначає директор центру Олександр Сливка, в цьому є й свої плюси. «Ми вже два роки працюємо на підвищення кваліфікації і здебільшого було так, що навчалися приблизно 80% ужгородців, а решта слухачів – з районів. Тепер завдяки дистанційній формі навчання у нас фактично 50 на 50 – представники обласного центру та районів. Таким чином, дистанційна форма підтягнула тих людей, яким було складно щодня приїжджати на навчання. Я думаю це наш перший такий досвід, у зв’язку з карантином, і я думаю що ми його продовжимо й надалі, вже після зняття карантинних обмежень, адже дистанційна форма виявила себе дуже ефективною» - розповів Олександр Сливка.

Наразі в центрі навчаються 250 чоловік,  в кінці навчання учасники отримають відповідні сертифікати про проходження навчання.

Олексій Шафраньош