30.08.2019

В УжНУ розпочалося урочисте розширене засідання Вченої ради

У п’ятницю, 30 серпня, розпочалося урочисте розширене засідання Вченої ради УжНУ з нагоди початку нового 2019/2020 навчального року. На засіданні були присутні Надзвичайний та Повновважний посол Іван Грицак, ужгородський міський голова Богдан Андріїв, народний художник Володимир Микита.

Відкриваючи засідання ректор УжНУ Володимир Смоланка наголосив: «Я бачу певний символізм у тому, що сьогодні ми розпочинаємо наш новий навчальний рік, а одночасно з нами – сьогодні ж – розпочинається новий етап у житті нашої держави. Ви знаєте, що вчора запрацювала новообрана Верховна Рада України,  і безумовно, у держави та суспільства загалом – попереду цікавий, хоч і непростий рік. Наш університет також входить у новий навчальний рік оновленим і з надією. Насамперед – оновленим колективом, передусім завдяки новим студентам, які обрали наш  виш».