17.01.2023

В УжНУ відбулося засідання Конференції трудового колективу

У вівторок, 17 січня, у Великій залі ректорату УжНУ розпочалося засідання Конференції трудового колективу. Ключовими питаннями є звіт ректора  Володимира Смоланки про роботу у 2022 році та внесення змін до складу делегатів Конференції.

Розпочалася конференція із Різдвяної коляди гурту студентів філологічного факультету УжНУ та виконання Державного гімну України.

Відкриваючи конференцію трудового колективу Володимир Смоланка зазначив: «Минулий рік був найважчим у нашій історії, роком коли ми зіткнулися із повномасштабною російською агресією, з ворогом, який хоче знищити нашу державність і українців як націю».

Звіт ректора стосується  важливих питань розвитку університету у  2022 році, його місця у світових, загальноукраїнських та регіональних рейтингах, міжнародної співпраці, вступної кампанії у 2022 році, освітньої, наукової та суспільної діяльності університету в час війни, цілей на 2023 рік. Про ці теми - в наступних матеріалах на сайті www.uzhnu.edu.ua.

Із презентацією звіту ректора можна ознайомитися за посиланням.