15.10.2019

В УжНУ провели ювілейну всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «ПЕДАГОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ У ФАХОВІЙ ОСВІТІ»

Цьогоріч кафедра загальної педагогіки та педагогіки вищої школи факультету суспільних наук провела ювілейну – десяту – заочну всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «ПЕДАГОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ У ФАХОВІЙ ОСВІТІ», метою якої є обговорення педагогічних, психологічних, філософських та соціальних проблем сучасної фахової освіти.

У конференції прийняли участь магістри, аспіранти, викладачі кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, працівники філії ДВНЗ «Ужгородський національний університет» у м. Львів та відокремленого структурного підрозділу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова «Львівський навчально-науковий центр професійної освіти», науковців Закарпаття та інших регіонів України та зарубіжжя.

Традиційно на конференції обговорювалися загальні питання розвитку і становлення освіти та самоосвіти; педагогічні, психологічні та соціальні засади фахової освіти; інноваційні технології навчання та виховання молоді; тенденції у модернізації діяльності системи неперервної освіти в контексті євроінтеграційних процесів; проблеми методології та методики професійної підготовки та діяльності фахівця.

Результати теоретичних, методичних та експериментальних досліджень науковців, аспірантів, магістрів будуть опубліковані у випуску збірника наукових праць «Педагогічні інновації у фаховій освіті» (№10), який має міжнародний номер ISSN 2307-3594.

Олена Попадич