01.08.2019

В УжНУ підводять підсумок зарахування на бюджет: цьогоріч у виші коштом держави вчитиметься понад 650 студентів (Відео)

В Ужгородському національному університеті підводять підсумок першої хвилі зарахування студентів. До 31 липня оригінали документів мали подати всі ті, хто пройшов на держзамовлення і вирішив вчитися в університеті. Таких цього року більше, ніж минулоріч — у закладі цьому надзвичайно тішаться і озвучують першу цифру — понад 650 студентів. Цей показник може коливатися на кілька одиниць, адже свої документи ще можуть доподати пільговики. Ще один факт, якому радіють в УжНУ — те, що університет розширив мапу студентів: серед вступників — молодь зі всієї України.

Володимир СМОЛАНКА ректор УжНУ

Це свідчить про те, що ми добре пропрацювали. Була проведена серйозна профорієнтаційна робота. І я сподіваюся, що саме вона дала такий результат. Ми маємо вступників з різних регіонів України: із центральних областей, північних, багато зі сходу України, це вже не кажучи про західні регіони. Це нас радує, бо ми не позиціонуємо себе тільки як університет нашого краю.

Крім того на навчання до УжНУ вже подали документи вступники із Угорщини, Словаччини та Польщі, а також із деяких африканських країн. Наступна хвиля – зарахування контрактників.

Володимир СМОЛАНКА Ректор УЖНУ

Наступна хвиля – це контрактники. З 12 години 1 числа ми можемо рекомендувати на зарахування за кошти фізичних і юридичних осіб. Ми очікуємо теж велике число контрактників в УжНУ. І Вже у другій декаді серпня вже будемо бачити загальну кількість вступників. Звичайно шо контрактники зможуть подавати документи впродовж місяця, але вже скоро ми будемо бачити загальну картину.

Ця хвиля триватиме до 8 серпня. А восени до вишу вступатимуть студенти-іноземці. Уже зараз в УжНУ констатують — тенденція вступу гарна, а це свідчить про якість навчання в університеті та його рівень посеред інших закладів України.

Uzh Inform