В УжНУ підвели підсумки дипломатичного року для України

В Ужгородському національному університеті провели брифінг «Назустріч Дню Української дипломатії» та підвели підсумки зовнішньополітичної діяльності України в 2018 році. Організували зустріч представники Інформаційного Центру Європейського Союзу в УжНУ, Центр міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції спільно з кафедрою міжнародних студій і суспільних комунікацій факультету історії та міжнародних відносин УжНУ.

Ігор ТОДОРОВ, професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій

Ми зініціювали таку спробу розповісти про здобутки і поразки вітчизняної зовнішньої політики протягом року. Минулого року святкувалося століття української дипломатії. І якраз співпадає це. Це кінець року. Є що підсумовувати, обговорювати.

Обговорили також продовження стратегічного партнерства з НАТО, перспективи європейської інтеграції для України і двосторонніх відносин з країнами ЄС та Сполученими Штатами Америки.

Сергій УСТИЧ, Надзвичайний та Повноважний Посол, завідувач кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій

Здобутки у зовнішньополітичній діяльності і невдачі є прямим продовженням здобутків і невдач внутрішнього розвитку країни. Це беззаперечна істина. Ми впродовж усіх років існування незалежної України бачили майже прямо пропорційну залежність.

Факультет історії та міжнародних відносин УжНУ тісно співпрацює з Генеральними Консульствами, які діють у краї, організовують зустрічі студентів з Повноважними Послами різних країн. Окрім того, закарпатці, в тому числі і працівники УжНУ,  успішно працюють на дипломатичній ниві, — зазначають організатори зустрічі.

Uzhinform