В УжНУ обговорили результати співпраці з міською радою у 2018-му році (Відео)

Уже більше року Ужгородський національний університет тісно співпрацює з міською радою. Провели спільну робочу зустріч та обговорили успішно реалізовані проекти і результати за останній рік.

Альона ЮРЧУК, директор Центру інновацій та розвитку УжНУ

Це Літній університет, який організовується для школярів міста Ужгорода. Він буде відбуватися щороку. У червні місяці. Це стажування студентів УжНУ в Ужгородській міській раді, яке є буде відбуватися два рази на рік:в березні, і в жовтні. Це волонтаріат, який є постійно діючий. Також постійні заходи університету з міською радою. Наприклад, як до Дня міста і так далі.

Одним із проектів є вручення обдарованій молоді Ужгорода премій міського голови. Кошти на його реалізацію виділять з бюджету на 2019-й рік.

Олександр БІЛАК, заступник Ужгородського міського голови

Запропоновано вручати три премії. У розмірі по 10 тис. грн. кожна. У різних трьох номінаціях: це громадська діяльність, досягнення в науці і якісь культурно-мистецькі досягнення. Це положення представляє подання пропозицій громадськими організаціями, навчальними закладами і не обмежується тільки Ужгородським національним університетом. Усі можуть приймати участь у цьому конкурсі.

Обговорили також плани на наступний рік. Вирішили збільшити кількість старшокласників ужгородських шкіл, які зможуть взяти участь у Літньому університеті.

У квітні 2019-го в УжНУ відбудеться також Міжнародний Консорціум університетів. Мерія сприятиме залученню до нього органів місцевого самоврядування з міст-побратимів Ужгорода.

Міська рада підтримуватиме також ініціативу створення особливого студентського простору «AuraAcademica». Знайдуть приміщення, де учасники зможуть обговорювати свої ідеї та проекти наукового, культурного та соціального характеру.

Uzhinform