26.06.2020

В УжНУ активно відбувається ремонт факультетських приміщень

Літо – традиційно найбільш насичений сезон для проведення ремонтів в університеті. 2020 рік не став виключенням, і незважаючи на непросту карантинну ситуацію, ремонтні роботи в університеті активно тривають.

Ректор УжНУ Володимир Смоланка оглянув хід робіт на кафедрі факультетської терапії, зазначив: «Тут ми маємо 10 повноцінних приміщень, які зараз приведені до всіх європейських норм для комфортного навчання та роботи. Ми очікуємо що наші викладачі та студенти будуть задоволені тими умовами, які будуть по завершенню ремонту».

Проректор УжНУ з адміністративно-господарської роботи Дмитро Сойма розповів: «Наразі виконується капітальний ремонт загальним кошторисом близько 1.5 мільйона гривень. Йде демонтаж старих систем, відбувається установка плитки для підлоги та ламінату, повністю замінена система теплопостачання. Для покращення умов навчання кожна аудиторія буде забезпечена холодним і гарячим водопостачанням та система водовідведення. Демонтована стара та проведена нова електропроводка з установленням сучасних приладів освітлення та проведений інтернет».

Олексій Шафраньош