«УжНУ зміцнив свої позиції», — ректор Володимир Смоланка

Ректор Ужгородського національного університету, Володимир Смоланка, прозвітував про роботу вишу у 2019-му. Назвав цей рік перспективним та успішним. Реалізували низку проектів у різних сферах, підтримують співпрацю із десятками європейських університетів. Змінили підхід до профорієнтаційної роботи. Один із прикладів – «Літній університет» на базі вишу для школярів. До того ж, УжНУ зміцнив свої позиції, як один із найбільш ефективних закладів вищої освіти України за багатьма показниками. Про це свідчить 11 місце у рейтингу Вебометрікс та 13– у Scopus. УжНУ вперше включили до міжнародного рейтингу QS World University Rankings. Ректор додав: зараз виш – фінансово стабільний і уже готовий до реалізації низки нових успішних проектів у 2020-му.

Володимир СМОЛАНКА, ректор УжНУ

Ми стали одним із найбільших вузів України. Сьогодні у нас навчається майже 15 тисяч студентів. Ми будемо говорити про наші наукові здобутки, про здобутки у сфері міжнародної діяльності. Про наш фінансовий стан, який на сьогоднішній день є стабільним. І будемо говорити про наші плани на наступний рік.

Сергій КВІТ, голова Національного агентства з якості вищої освіти

Це прекрасний університет. Абітурієнти є, фінансовий стан стабільний. Зростає кількість програм для аспірантури.

Uzh Inform