13.06.2022

УжНУ та Київський університет права НАН України підписали меморандум про співробітництво

У понеділок, 13 червня, ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка та ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький підписали меморандум про співробітництво.

На зустрічі також були присутні керівник філії КУП НАНУ в Ужгороді Мирослава Бухало, юрист КУП НАНУ Анатолій Маркевич та партнер університету - член правління товариства закарпатців Києва, головний диригент Київської опери Віктор Плоскіна.

Ректор УжНУ Володимир Смоланка висловив впевненість, що меморандум розширить співпрацю між університетами, та сприятиме їхньому взаємному зростанню в освітній та науковій сферах.

Згідно підписаного документу, сторони домовилися про участь у спільних наукових та інноваційних проектах, що передбачають обмін досвідом для поліпшення якості підготовки фахівців у галузі права, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування, а також здійснення спільної видавничої діяльності.

Меморандум також передбачає проведення спільних конференцій, семінарів, проведення майстер-класів, програм обміну для науковців та викладачів обох університетів. Крім цього, передбачається організація зимових шкіл для студентів, розвиток нових форм роботи із обдарованою учнівською молоддю, зокрема в написанні науково-дослідних робіт в сфері права.

Також в рамках зустрічі ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький передав низку юридичних наукових видань КУП НАНУ для Ужгородського національного університету та комплекти юридичної енциклопедії в рамках власного проекту КУП НАНУ та Інституту держави та права ім. В.М.Корецького НАН України «Популяризація юридичної освіти та науки для молоді України».