Новини

10.06.2022
2376

УжНУ співпрацюватиме з однією з найбільших IT-компаній України

УжНУ співпрацюватиме з однією з найбільших IT-компаній України

У п’ятницю, 10 червня, з керівництвом УжНУ зустрілися керівник південного регіону офісу компанії EPAM Сергiй Гаращук, керівник EPAM University Program в західних та південних регіонах України Олександр Ткаченко, директор Software Engineering Юрій Ганенко. Також до розмови приєдналися декан факультету інформаційних технологій Ігор Повхан та завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца. У ході зустрічі між Ужгородським національним університетом та IT-компанією EPAM Україна було підписано договір про співробітництво у сфері сучасних інформаційних технологій, спрямований на підвищення рівня підготовки студентів та кваліфікації фахівців вишу.

Компанія EPAM Systems Inc. – світовий постачальник послуг із цифрової трансформації. Команди компанії працюють у понад 40 країнах світу на 5 континентах. EPAM входить до списку 15 провідних компаній у сфері інформаційних технологій рейтингу Fortune 1000 і впродовж останніх трьох років займає провідну позицію списку Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше».

IT-спеціалісти розповіли про нове представництво ЕРАМ Ужгороді. Це офіс, який  поєднує коворкінг, де можуть одночасно працювати понад 50 людей, а також шелтер на 40 місць. Також поділилися напрямами своєї роботи,  серед яких важливим вважають підготовку молодих айтівців. EPAM допомагає студентам і початківцям отримати необхідні знання та навички для старту кар’єри та професійного зростання в ІТ-сфері. Оскільки і  Ужгородський національний університет, і  EPAM Україна зацікавлені в підготовці нових перспективних фахівців, які отримують сучасну та якісну освіту, був заключений договір  про співпрацю і обговорено подальші кроки його реалізації.

Ректор Ужгородського національного університету зазначає: «Ми дуже раді вітати IT-спільноту високого рівня в нашому місті. Хоч Ужгород є найменшим за кількістю населення обласним центром, УжНУ знаходиться в десятці найбільших вишів України – у нас здобуває освіту близько 15 тис. студентів. Крім того, якість нашої освіти демонструють місця в міжнародних рейтингах університетів. Зараз українці переживають надзвичайно трагічні сторінки своєї історії. Разом з тим, для західних регіонів, куди зараз переїхало багато спеціалістів, центрів та офісів компанії, – це може стати потужним поштовхом для розвитку, який стане в нагоді Україні після перемоги».

 

Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: