УжНУ долучився до Всеукраїнської акції «Право на державну службу»

Державна служба – найкраще місце для старту професійної кар’єри! Ужгородський національний університет долучився до Всеукраїнської інформаційної кампанії “Право на державну службу”. Факультет суспільних наук спільно із Міжрегіональним управлінням національного агентства України з питань держслужби у Львівській та Закарпатській областях провели День відкритих дверей.

Микола ТРОФИМЕНКО

заст. нач. Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях

Сьогодні в Україні відбувається значна трансформація державного управління. Молодь є тим драйвером, аби якісно вносити зміни. Ми прийшли сьогодні в університет, аби показати молоді, наскільки вони важливі в нашій країні. Сподіваємося стати ще більш відкритими та залучити молодь до державної служби, переконані: тоді реформи пройдуть якісніше та швидше в Україні.

До заходу долучилися не тільки студенти факультету суспільних наук УжНУ та магістри, але і школярі області, які у найближчому майбутньому стануть абітурієнтами. Учасникам розповіли:

що таке державна служба та які їй потрібні професіонали;

хто такий держслужбовець та які його роль та місія;

чому варто пройти стажування в органах державної влади та як це зробити;

як знайти вакансії на посади держслужби та чому слід йти на конкурс.

Володимир ГИРЯ

заступник  декана факультету суспільних наук УжНУ

У нас уже два роки працює спеціальність «Публічне управління та адміністрування», де професійно вчимо студентів на державну службу. Крім того, є магістратура «Державна служба». Студенти можуть отримувати як перший фах, так і є так звані «цільовики», які працюють в органах місцевого самоврядування, і можуть підвищувати свою кваліфікацію та отримати відповідний диплом магістра. Тому такі заходи цікаві нам також. Дають можливість студентам познайомитися із умовами працевлаштування, як спілкуватися з представниками держслужби для того, щоб полегшити процес працевлаштування після закінчення університету, а факультет намагається їм у цьому допомагати.

Окрім того, відбулося ознайомлення з правилами вступу до УжНУ на спеціальність «Публічне управління та адміністрування» (державна служба та електронне урядування).

Uzhinform