УжНУ долучився до святкування Дня Ужгорода (ВІДЕО)

До Дня міста студенти Ужгородського національного вирішили розповісти про найцікавіше й показати чому варто навчатися саме в УжНУ. Студенти демонстрували роботів, показували як відбуваються фізичні та хімічні процеси, давали гостям можливість попрацювали з мікроскопом. Окрім пізнавальної частини, на святі робили безкоштовні малюнки  хною та проводили цікаві майстер-класи.

Альона ЮРЧУК, директор Центру інновацій та розвитку УжНУ

УжНУ є невід’ємною частинкою міста і ми вже вдруге беремо участь у святкуванні Дня міста Ужгорода. За підтримки керівництва університету, студентів, профкому студентського, студентської ради та викладачів ми організували даний захід. Сьогодні кожен бажаючий може побувати в професії хіміка, фізика, біолога, айтішника, набути навиків по наданню першої медичної допомоги.

Представники факультетів презентували свої здобутки та розповідали про особливості навчання в УжНУ.

Олександр ЛЕВЧУК, заступник декана факультету інформаційних технологій, доцент

Представляю сьогодні розробки нашого факультету, скажемо так, те, чим ми займаємося із студентами. Займаємося, у нас є гурток такий робототехніки, де ми пробуємо щось складувати, щось програмувати. Студенти складали 2 роботи, те, що ми встигли скласти, взагалі у нас роботів 4. Один із них може збирати кубик-рубик, а один, я дозволив студентам відволіктися,  вони зробили кобру, яка мала би, скажем, якщо ви хочете до неї доторкнутися, вона би вас вкусила.

Надія ДУДАШ, студентка біологічного факультету

Ми вважаємо, що наше місто – це місто молоді, тому ми вирішили зацікавити, можна сказати, молодь, школярів, абітурієнтів, навіть дорослі люди підходять до нас. Ми маємо можливість представити різноманітні постійні препарати, вологі препарати, навіть живі об’єкти, такі як представники ентомофауни наших водних середовищ, таких як ставки, річки і таке інше. Також представляємо мікробіологічні препарати, і, звичайно, ботанічні, їх найлегше зібрати і найлегше представити.

Не забули студенти і про благодійну складову, для реалізації якої організували солодкий ярмарок.

Вікторія МИКУЛЯНЕЦЬ, голова студради УжНУ

Наші студенти долучились до такої акції, минулого року ми теж хотіли зробити ярмарок, але, на жаль, погода нам цього не дозволила, і цьогго року ми вирішили зробити і зробили ярмарку, було представлено багато видів тістечка ручної роботи. Долучилися до цього 5 факультетів. Було дуже багато випічки, залишилося зовсім трошки, хоча пройшло 3 години. І вже зібрано понад півтори тисячі гривень, які ми, звичайно, віддамо у дитбудинок.

Для найменших ужгородців на заході проводили майстер-класи з побудови паперових літаків та кораблів.

Uzh inform