03.02.2020

УжНУ дбає про добробут та фінансовий захист науково-педагогічних працівників

Міжнародна страхова компанія Metlife розробила для УжНУ індивідуальну програму страхування. Договір діє 1 рік: з 26 грудня 2019 року до 25 грудня 2020 року.

Програма страхового покриття передбачає виплати до 30 тисяч гривень у разі настання одного з трьох страхових випадків:

- тілесні ушкодження в результаті нещасного випадку;

- інвалідність 1, 2, 3 гр. в результаті нещасного випадку;

- смерть в результаті нещасного випадку.

Університет застрахував всіх науково-педагогічних працівників, які станом на 01.12.2019 р. працювали за основним місцем роботи і не досягли 65-річного віку, а це загалом 1121 особа, сплативши 171 590 гривень страхових внесків.

Деталі страхових угод і порядок дій у разі настання страхового випадку можна з’ясувати у бухгалтерії університету.

Ректор УжНу Володимир Смоланка так прокоментував цю інформацію:

– Люди – це найбільша цінність університету. Ми піклуємося про колектив і послідовно, крок за кроком покращуємо умови праці і фінансове забезпечення. Звичайно, я щиро бажаю всім колегам, щоб нещасні випадки оминали їх у 2020 році. Але, якщо таке все ж станеться, наші працівники та їхні рідні зможуть відчувати себе фінансово захищеними у непередбачуваних життєвих ситуаціях, –  пояснив Володимир Іванович.