Вітання ректора Володимира Смоланки до 75-ліття УжНУ! (відео)

У великій університетській родині 18 жовтня свято - нашій alma mater виповнюється 75 років. Ми активно готувалися до цієї визначної у житті нашого колективу події, однак карантинні обмеження внесли значні корективи у программу святкування. Усі офіційні урочистості перенесено на квітень 2021 року і про річницю УжНУ наразі будемо вести мову online на його інформаційних ресурсах.

Від сьогодні на офіційному сайті УжНУ започатковуємо нову рубрику «УжНУ – 75». У матеріалах рубрики будемо розповідати, про історію і сьогодення УжНУ, як створювалися і розвивалися його структурні підрозділи через історії його випускників різних поколінь - від «патріархів» наукових напрямків - до активної та ініціативної молоді та інші публікації.

Нашу рубрику ми розпочинаємо відеопривітанням ректора університету професора Володимира Смоланки.