Новини

29.06.2019
2316

Шлях до вершини спортивної удачі викладачі ФІМВУ увінчали здобуттям престижного трофею!

Шлях до вершини спортивної удачі викладачі ФІМВУ увінчали здобуттям престижного трофею!

 

Весняна пора 2019 року традиційно характеризувалася пробудженням природи після затяжної зимової паузи. Довкілля заграло розмаїттям свіжих барв і в цей час співробітники ФІМВУ стрімко вискочили зі сліп-режиму, включилися до активного руху і переповнили світ десятками зворушливих акцій: екскурсії, квести, презентації, відкриття….

Поза основним для викладацької громади факультету навчальним процесом опинилася і серія спортивних баталій, організована профспілковою організацією університету. На волейбольних, футбольних, баскетбольних, бадмінтонних майданчиках, бігових доріжках, в басейні, за шаховими, шашковими та тенісними столами збиралися десятки співробітників вишу, щоб в приязній атмосфері свята поспілкуватись і представити свої підрозділи.

В ході безкомпромісної за духом боротьби атлети викладацького тіму факультету історії та міжнародних відносин не раз відчули зворушливі миттєвості локальних і глобальних перемог, вщент завантаживши свої просторі запасники емоцій новими приємними враженнями. Також безмежну долю позитиву отримала величезна армія прихильників і вболівальників, яка під час успішного сезону кількісно збільшувалась в шаленій пропорції. Кожний рух спортсмена, подих і емоції фанів лягали на сторінки інформаційних порталів, вириваючись за межі повсякденності. Злагоджена робота гравців констатувала все нові і нові перемоги, обдаровувала світ блиском нагород, примножувала віру в себе, друзів і весь колектив.Особливо порадувала команда шахістів, які на турнірному коннекшені вибороли не тільки медалі та грамоти, а і принесли до факультетської вітрини черговий кубок. На змаганнях перманентно маячили попереду й легкоатлети, які приборкали оновлені бігові доріжки стадіону «Авангард» і справедливо виблискували на торсах медальними сяйвами. Крім переможних рейдів фімвівці здобули рекордну для спартакіади кількість «дерев’яних» медалей, в чотирьох видах баталій зупинившись за крок від п’єдесталу. В загальному рахунку це приносило свій підсумковий результат і цементувало місце нашої команди в заповітній трійці загального заліку.

В результаті спартакіада викладачів і співробітників Удгородського національного університету обдарувала фімвівців масою весняного позитиву, перетворившись на феєрію успіху і залишивши місце для літнього бонусу – церемонії кубкового нагородження на Вченій раді. Зворушлива мить подібна до «вручення Оскару»! Ініціатор спортивного свята Василь Михайлович Шароді виніс свій справедливий вердикт і цінний, а точніше сказати безцінний трофей покинув руки Володимира Івановича Смоланки і знайшов своє вірне положення в просторі та часі. Опинившись у декана факультету історії та міжнародних відносин Івана Івановича Вовканича «маленький свідок великих перемог» символізував взяття чергової важливої спортивної сходинки і ще довго буде переповнювати серце кожного зі студентсько-викладацького колективу теплом любові до свого рідного підрозділу.

За інформацією доцента кафедри археології,
етнології та культурології Ігоря Прохненка

Категорії: