29.06.2019

Шлях до вершини спортивної удачі викладачі ФІМВУ увінчали здобуттям престижного трофею!

Весняна пора 2019 року традиційно характеризувалася пробудженням природи після затяжної зимової паузи. Довкілля заграло розмаїттям свіжих барв і в цей час співробітники ФІМВУ стрімко вискочили зі сліп-режиму, включилися до активного руху і переповнили світ десятками зворушливих акцій: екскурсії, квести, презентації, відкриття….

Поза основним для викладацької громади факультету навчальним процесом опинилася і серія спортивних баталій, організована профспілковою організацією університету. На волейбольних, футбольних, баскетбольних, бадмінтонних майданчиках, бігових доріжках, в басейні, за шаховими, шашковими та тенісними столами збиралися десятки співробітників вишу, щоб в приязній атмосфері свята поспілкуватись і представити свої підрозділи.

В ході безкомпромісної за духом боротьби атлети викладацького тіму факультету історії та міжнародних відносин не раз відчули зворушливі миттєвості локальних і глобальних перемог, вщент завантаживши свої просторі запасники емоцій новими приємними враженнями. Також безмежну долю позитиву отримала величезна армія прихильників і вболівальників, яка під час успішного сезону кількісно збільшувалась в шаленій пропорції. Кожний рух спортсмена, подих і емоції фанів лягали на сторінки інформаційних порталів, вириваючись за межі повсякденності. Злагоджена робота гравців констатувала все нові і нові перемоги, обдаровувала світ блиском нагород, примножувала віру в себе, друзів і весь колектив.Особливо порадувала команда шахістів, які на турнірному коннекшені вибороли не тільки медалі та грамоти, а і принесли до факультетської вітрини черговий кубок. На змаганнях перманентно маячили попереду й легкоатлети, які приборкали оновлені бігові доріжки стадіону «Авангард» і справедливо виблискували на торсах медальними сяйвами. Крім переможних рейдів фімвівці здобули рекордну для спартакіади кількість «дерев’яних» медалей, в чотирьох видах баталій зупинившись за крок від п’єдесталу. В загальному рахунку це приносило свій підсумковий результат і цементувало місце нашої команди в заповітній трійці загального заліку.

В результаті спартакіада викладачів і співробітників Удгородського національного університету обдарувала фімвівців масою весняного позитиву, перетворившись на феєрію успіху і залишивши місце для літнього бонусу – церемонії кубкового нагородження на Вченій раді. Зворушлива мить подібна до «вручення Оскару»! Ініціатор спортивного свята Василь Михайлович Шароді виніс свій справедливий вердикт і цінний, а точніше сказати безцінний трофей покинув руки Володимира Івановича Смоланки і знайшов своє вірне положення в просторі та часі. Опинившись у декана факультету історії та міжнародних відносин Івана Івановича Вовканича «маленький свідок великих перемог» символізував взяття чергової важливої спортивної сходинки і ще довго буде переповнювати серце кожного зі студентсько-викладацького колективу теплом любові до свого рідного підрозділу.

За інформацією доцента кафедри археології,
етнології та культурології Ігоря Прохненка