Новини

06.12.2019
728

Успішні в навчанні, успішні в бою. Студенти військової кафедри відзначили день ЗСУ України (Відео)

Успішні в навчанні, успішні в бою. Студенти військової кафедри відзначили день ЗСУ України (Відео)

День Збройних Сил України особливо відзначили на військовій кафедрі УжНУ. Тут відбулися відкриті уроки та святкові заходи, зібралися нинішні і колишні студенти. Серед них і Влад Муратов. Незважаючи на свої юні роки за його спиною строкова служба, річний контракт і бойові дії. Після повернення з війни юнак визначився –хоче бути офіцером і вступив на військову кафедру УжНУ.

Владислав МУРАТОВ

студент кафедри військової підготовки УжНУ

Рішення стати офіцером досить долезначне, насправді, так як офіцери, є деякі складності в наш час, так ще багато залишилось людей, які все ще за совєцкими стандартами  живуть та служать, що дуже сповільняє та заважає  легко та добре служити, щоб більше людей хотіло служити та захищати нашу рідну країну.

Кафедру військової підготовки в Ужгородському національному відкрили практично з початку бойових дій на сході країни. З того часу уже відбувся третій випуск студентів, а це 300 офіцерів запасу.

Ігор КОРОЛЬ

проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ

В 14-му році коли почалися буремні події на сході України ми відкрили військову кафедру, ми відкрили військову кафедру, тому що університет, як і кожна людина робить все для того, щоб підтримати країну  і підтримати армію, і наша військова кафедра є кузнею для всіх силових структур України, ми навчаємо студентів, ми стараємось робити це якнайкраще, для того, щоб ви були фахівцями в першу чергу свого фаху, а також щоб ви були гарними військовими.

 Василь ОЛІЙНИК

завідувач військової кафедри УжНУ

 Взагалі ми класні і корисні, це дійсно так, кафедра забезпечена усім технічним приладдям, яке є на озброєнні та техніка, яка є на постачанні в збройних силах України. Це починаючи зі стрілецької зброї, колективна стрілецька зброя, БМП, системи артилерії і таке інше.

В день святкування 28- ї річниці збройних сил України найкращі студенти кафедри отримали грамоти за активність в громадському житті університету та за успішність в навчанні.

 

 Uzh Inform

Категорії: