02.03.2018

Дорогі читачі! Вашій увазі – новий номер університетського часопису "Погляд" № 2 (207).

Останній місяць зими ознаменувався в УжНУ урочистими подіями. Зокрема, це вручення дипломів на різних факультетах альма-матер  (с.1 та с.7), підписання нових угод на факультетському рівні (с.2), зустрічі з цікавими й почесними гостями (с. 3). Хоч не обійшлося без втрат (с. 4), та лютий багатий і на ювілярів  (с.5, с.6, с.8).
А також читайте, про що йшлося на вченій раді (с.2), про вагомі історичні дати (с.3), про старт спартакіади серед викладачів і співробітників, академічний інкубатор стартапів (с.4), оновлені аудиторії (с.7) та багато іншого. Весна готує нові події.
Будьте з "Поглядом"!
Завантажуйте електронну версію видання за покликанням на офіційному сайті Ужгородського національного університету. Ознайомлюйтеся з кращими публікаціями номера на сторінці «Погляду» у Facebook за покликанням https://www.facebook.com/uzhnu.poglyad
А наша газета бажає вам гарних лютневих днів.
Редакція «Погляду».