Новини

07.11.2022
438

У Великій залі УжНУ відбувся українсько-словацький бізнес-форум

У Великій залі УжНУ відбувся українсько-словацький бізнес-форум

У понеділок, 7 листопада у Великій залі УжНУ відбувся Українсько-словацький бізнес-форум. Захід приурочили до проведення засідання Українсько-словацької міжурядової Комісії та візиту словацької делегації в Україну. Основними організаторами заходу стали Торгово-промислова палата України та Словацьке агентство інвестицій та розвитку торгівлі за підтримки Закарпатської торгово-промислової палати, Офісу Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Міністерства економіки Словаччини.

У бізнес-форумі взяли участь представники словацького та українського бізнесу, із онлайн-привітанням учасникам форуму звернулася віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина. Також на відкритті форуму були присутні міністр економіки Словаччини Карел Гірман, заступник міністра енергетики України Ярослав Демченков, державний секретар міністерства транспорту і будівництва Словаччини Ярослав Кметь, віце-президент Торгово-промислової палати України Валерій Король, голова Закарпатської ОДА Віктор Микита та інші.

На заході відбулося  обговорення основних напрямків співпраці у сфері відновлення України, енергетичного сектору, інфраструктури, логістики і транспорту, науково-технічного співробітництва, промислового комплексу і машинобудування, доступу до ринку ЄС, гуманітарної та медичної допомоги.

У рамках заходу також відбулося  підписання меморандуму про взаєморозуміння між торгово-промисловою палатою України та українсько-словацькою радою розвитку та співпраці.

 

 

Інформаційно-видавничий центр

Фото: Віталій Завадяк

 

Категорії: