У спортивно-оздоровчому комплексі УжНУ боролися за кубок Закарпатської області з плавання

У суботу, 5 травня, у басейні спортивно-оздоровчого комплексу Ужгородського національного університету відбулися змагання, за кубок Закарпатської області з плавання серед дітей. У турнірі взяло участь понад двісті юних спортсменів, серед яких команди з Ужгорода, Мукачева та гості з Угорщини - місто Дебрецен.

Вітаючи учасників змагань, міський голова Богдан Андріїв подякував всім присутнім батькам, що обрали для своїх дітей такий чудовий вид спорту: «Дуже важливо бути сильними та здоровими, ми пишаємося вашими досягненнями і знаємо, що ви гартуєте свій дух та своє тіло. Бажаю майбутнім чемпіонам України, Європи, світу, міцного здоров'я та ще більших успіхів!».

Відкритий кубок проводився за підтримки управління культури, молоді та спорту Закарпатської ОДА та Федерації водних видів спорту Закарпатської області. Хлопці та дівчата змагалися у декількох стилях: вільному, брасі, батерфляї та на спині на дистанціях 50 та 100 метрів.

Директор спортивного комплексу УжНУ Андрій Курта розповів що, з приходом весни головна спортивна споруда університету розпочала серію змагань у різних напрямках. Зокрема в його стінах відбулись турніри з айкідо та плавання. Минулого тижня відбулася міжнародна універсіада любителів плавання в рамках турніру категорії "Мастерс" між плавцями міст України - Чернівців, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Луцька та Ужгорода. Захід проводився під егідою управління в справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради та підрозділу Федерації плавання України в Закарпатській області. Перемогу ж здобула ужгородка Алла Щетінкова, якій нещодавно виповнилося 80 років.

Максим Грежинець,

для Інформаційно-видавничого центру УжНУ