22.10.2021

У рамках «Тижня добра» ужнівці відвідали обласний Будинок дитини

«Тиждень добра» в УжНУ, приурочений до 76-річниці вишу, наближається до свого завершення. Серед низки заходів у рамках «Тижня добра» охочі мали можливість також долучатись до збору коштів для обласного Будинку дитини в м. Свалява. І сьогодні, 22 жовтня, волонтери УжНУ навідалися до діток, звісно, не з пустими руками.

Свалявський обласний Будинок дитини опікується малятами з народження і до 3-ох років. Наразі число вихованців складає близько 70-ти. Зрозуміло, що діти в такому віці потребують значних фінансових витрат, адже дитяче харчування, підгузки, пляшечки для годування, засоби для гігієни тощо – це речі першої необхідності, які вимагають постійного поновлення.

На рахунок волонтерів УжНУ було надіслано 4 420 грн, за які придбано дитяче харчування, засоби гігієни, а також, щоб порадувати малечу – фрукти, печиво та солодощі. Крім того, багато працівників та студентів УжНУ допомогли дитячим одягом та іграшками.

Зважаючи на пандемічну ситуацію, до Будинку дитини приїхали тільки вакциновані відвідувачі, яким дозволили провести трохи часу зі старшими дітками на свіжому повітрі. Оскільки щира увага та тепле спілкування є найціннішими подарунками, які потребує кожен з нас.

Ужнівці зустрілися з головним лікарем Будинку дитини Володимиром Бейрешем, який розповів про умови проживання дітей, їхнє дозвілля та потреби. А також обговорили і майбутні напрямки співпраці з волонтерами для забезпечення комфортного й щасливого перебування діток у закладі.

Висловлюємо щиру вдячність для добродіїв УжНУ, які знайшли можливість допомогти й порадувати малят! Колектив Ужгородського національного університету – великий, дружній і разом ми потужна сила, яка творитиме добрі справи і надалі.

Крім того хочемо наголосити, що ще можна долучитись до збору коштів на лікування Кіри Зайцевої та Павлика Мотички можна на картку Приватбанку 5169 3305 2328 6992, або переказати на рахунок АСВЕФ УЖНУ в "Приватбанку" (код отримувача 41144795, рахунок UA633052990000026003043603475). Та надсилати кошти для потреб притулку для тварин-безхатьків «Барбос» в Ужгороді можна на картку Приватбанку 4731 2196 1308 0328 (отримувач Товт Крістіна Робертівна).

Ганна Фельцан,