У День пам'яті та примирення студенти УжНУ поклали квіти до Пам`ятного знаку борцям за свободу і незалежність України

У День пам'яті та примирення (пам'яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни), який відзначають 8 травня, студенти УжНУ поклали квіти до Пам`ятного знаку борцям за свободу і незалежність України.

Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму». У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.