24.08.2022

У День Незалежності України студенти УжНУ вшанували пам'ять борців за свободу

Сьогодні Україна та світ святкують День відновлення Незалежності української держави. Студенти Ужгородського національного університету у день свята вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих Героїв України та поклали квіти до Пам`ятного знаку борцям за свободу і незалежність України.

«Сьогодні, ми - студенти Ужгородського національного університету - майбутнє нашої країни, вшанували наших Героїв, які у різні часи загинули у боротьбі за нашу неньку», - наголосила Віолета Федорко, в.о. голови студради УжНУ.

«Сьогодні світлий, теплий і знаменний день - це День Незалежності України! Довгі роки стали випробуванням для нас всіх і, беззаперечно, важлива роль кожного громадянина у зміцненні української державності. Нашим завданням є показувати єдність, мужність та відданість рідній землі. Військові захищають суверенність та кордони Батьківщини і ми відчуваємо увесь біль, який доводиться переживати нашій Україні. Саме тому День Незалежності є не лише святом, а і приводом нагадати про наші обов'язки перед майбутніми поколіннями, щоб зберегти те, що було виборено кров'ю.Бажаю нам мирного неба у процвітаючій Україні! Цей день обов’язково настане! Слава Україні!», - відмітила Діана Шігімага, представник профкому, студентка 4 курсу факультету суспільних наук.