Тиждень студентської дружби в УжНУ розпочали масштабним фестивалем

13 травня в Ужгородському національному університеті стартував Тиждень студентської дружби, який улаштували вже вчетверте разом із Закарпатським угорськомовним товариством студентів та молодих дослідників (ЗУТСМД). На відміну від минулих років, цьогорічну серію заходів фестивалем розпочали, а не завершили.

Під час дійства різні команди традиційно змагалися в приготуванні боґрачу та інших страв. Поки готувалися страви на вогні, на сцені були численні вокальні й танцювальні виступи представників УжНУ та Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Дівчата з Індії пропонували охочим мехенді, студенти й викладачі брали участь у конкурсах, перетягували канат, визначали найкращого в гирьовому спорті. У підсумку переміг юридичний факультет (547 жимів), збірна студентів посіла друге місце (480). Перше місце розділили Іван ПовханичВасиль КуруцВалентин ВасилиндраВадим Рошканюк.

Тиждень студентської дружби – чудова нагода познайомитися зі студентами з різних країн, добре відпочити та позмагатися. 14–16 травня ужнівці визначатимуть найкращих у міні-футболі, баскетболі, настільному тенісі, волейболі, крикеті.

Детальніше на сайті Медіацентру.