Новини

03.12.2020
988

Цьогоріч Студентська осінь відбулася у онлайн-форматі!

Цьогоріч Студентська осінь відбулася у онлайн-форматі!

Карантинні обмеження вплинули на студентське життя. Навчання відбувалося дистанційно, тому першокурсники не мали змоги близько познайомитися з факультетом та відчути прекрасні миті студентства. Усім нам не вистачало активного відпочинку з однокурсниками та тих емоцій, які дарують університетські заходи. Тому ідею проведення традиційного студентського мистецького фестивалю «Студентська осінь-2020» прийняли радо.

Очільники Студентської ради та Профкому студентів УжНУ зазначають, що було багато сумнівів щодо проведення Студосені, виникало чимало суперечливих питань, проте після їх вирішення у голові уже була цілісна картина заходу в онлайн-режимі. 

«Коли ми планували заходи на цей рік, то розуміли, що неможливо реалізувати усе традиційно. Тому у нас з’явилося два варіанти: проводити онлайн або ж не робити нічого. Другий нам категорично не підходив, тому розпочалася підготовка до нового формату. Хоч ми і не знали усіх нюансів, я сподіваюся, що конкурс сподобався усім. Такий формат дав зрозуміти, що у нас і справді чудові студенти, які активні в онлайн-режимі, тому я впевнений, що, коли ми повернемося до звичайного життя, вони будуть ще активнішими», – ділиться враженнями Ігор Король. 

Саме тому  23-26 листопада УжНУ сколихнула «Студентська осінь» в новому форматі (онлайн), де студенти підрозділів змагалися у 4 номінаціях: відеопредставлення, вокальному, танцювальному та  оригінальному (вільному) жанрах. 

Оцінювало роботи учасників компетентне журі : проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ Ігор Король, керівник студентського центру дозвілля "Ювентус" Мар'яна Баран, гуморист та ведучий заходів Валерій Костинський, методистка методичного кабінету початкової мистецької освіти ООМЦК Маріанна Ганкович, тренер студії сучасного танцю «Бліц» Каріна Пфайфер. 

Як зазначають члени журі, процес оцінювання був незвичним, оскільки зазвичай оцінки виставляли від 1 до 10. Тепер потрібно було створювати певну рейтингову таблицю, ставити факультети по ранжиру від найкращого виступу, постійно порівнювати виступи, аби розуміти, чим номер факультету, який отримує 14 балів, кращий за того, у якого 13. 

Проте оцінювання цього року мало ще одну родзинку: результат залежав не тільки від балів членів журі, а й від глядачів, які могли підтримувати своїх фаворитів на платформах університету в соцмережах.

У першій номінації перемогу одержали представники факультету математики та цифрових технологій, друге місце посів медичний факультет, а третє – медичний факультет №2.

У «Вокальному жанрі» найбільше балів набрала представниця хімічного факультету, факультет математики та цифрових технологій та факультет історії та міжнародних відносин за підрахунком голосів посіли друге та третє місце відповідно.

Першість у «Танцювальному жанрі» виборов філологічний факультет, другим за балами був хімічний факультет, а факультет міжнародних економічних відносин зайняли 3 місце.

Найбільше вразити у «Оригінальному жанрі» вдалося хімікам, заслужене друге місце посіли математики, а третє – економічний факультет.

Проте найцікавішим традиційно було оголошення результатів загального фестивалю. Отже, третє місце у Студосені виборов факультет здоров’я та фізичного виховання, друге – хімічний факультет, а переможцем «Студентської осені-2020» став факультет математики та цифрових технологій.

«У нас було багато ідей, проте найважче було все це візуалізувати так, аби це донести глядачу, що саме ми хотіли показати, виділити кожну важливу ідею, яка була у кожному нашому. Я радий, що навіть у таких умовах вдалося організувати цей захід, адже це було захоплююче дружнє протистояння. І однозначно мене переповнює гордість за рідний факультет, адже ми проявили себе якнайкраще. Дякую усім, хто нас підтримував! Цю «Студентську осінь» я точно ніколи не забуду!», – щиро розповідає голова профбюро ФМЦТ Станіслав Гутлебет.

 

Вікторія Кенідра

Категорії: