Новини

10.03.2020
3943

Кава із деканом / кава зі студентом: топ-5 причин, чому варто вступати на факультет здоров’я та фізичного виховання

Кава із деканом / кава зі студентом: топ-5 причин, чому варто вступати на факультет здоров’я та фізичного виховання

 Щотижня ми зустрічаємося та п’ємо каву, говоримо про навчання, нові можливості,  про те, чим є цікавий для нас університет. Сьогодні – кава з деканом факультету здоров’я та фізичного виховання Іваном Миронюком та студентом Романом Легезою.

Отож – їхні топ 5 причин, чому варто вступати на факультет здоров’я та фізичного виховання!

 

Роман Легеза, студент  1 курсу магістратури:

1. В нас є широкі можливості міжнародних стажувань, можливість черпати досвід від інших спеціалістів з інших країн. Це дає значно більший спектр знань та практичних навичок, які можна використати у своїй діяльності.

2. До нас постійно приїжджають спеціалісти з провідних світових навчальних центрів Швейцарії, Литви, Німеччини, США,  Словаччини. Це надзвичайно цікавий досвід для студентів.

3. На факультеті сучасна матеріальна база, на якій можна ефективно тренуватися – нові масажні кабінети, нові аудиторії, відремонтовані спортивні зали.

4. Є великий плюс в тому, що можна поєднувати навчання та працю. Тобто, вдень ви навчаєтесь, а ввечері працюєте, чи з хворими, чи в оздоровчому центрі, чи тренуєтесь зі спортсменами. Таким чином свої теоретичні знання підкріплюються реальною практикою. Це дуже великий плюс.

5. Нові друзі, нові знайомства – це те, що дає наш факультет. Те, що в нас різні спеціальності - це дає можливість  класно спілкуватися та отримувати нові знання й досвід.

 

 

Іван Миронюк, декан факультету:

 

1. Наш факультет є унікальним. Практично всі спеціальності є новими для України і вони сформовані під глобальний, міжнародний ринок праці. Крім цього, вони всі між собою взаємопов’язані та посилюють одна одну, дають можливість розвиватися різносторонньо. До прикладу, студент, який навчається на фізичній терапії може набувати знання та навички, характерні для студентів, що  навчаються на фізичній культурі як тренери, чи вчителі фізкультури.

2. На ринку праці України всі наші спеціальності є надзвичайно затребуваними та дефіцитними. Якщо ви знайдете на сайти вакансій, та подивитися кого шукають роботодавці, то ви побачите, що наші спеціальності в топі запитів.

3. В нас -  значні можливості самореалізації в різних сферах, активне студентське життя. Студенти, які займаються фізичною культурою та спортом мають чудову можливість самореалізуватися виступаючи на загальноукраїнських, міжнародних змаганнях.

4. Ми проводимо чимало заходів, які дають абсолютно нові можливості студентам: стажування за кордоном та в Україні, можливість проходження клінічних практик. Ми відходимо від консервативного та застарілого механізму навчання студентів, розширюємо можливості навчання, зокрема й неформального. Це дає ріст мотивації та результативності студентів.

5. В нас дуже добрий, професійний колектив викладачів та дружня  студентська сім’я. Я спокійний за тих студентів, які приїжджають з інших областей, адже вони в нас перебувають в такому колективі, який сприяє їхньому розвитку.

 

 

 

 

Олексій Шафраньош

Інформаційно-видавничий центр

 

 

 

 

 

 

Категорії: