Новини

07.07.2020
607

Кава із деканом/кава зі студентом: топ-5 причин, чому варто вступати до Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ

Кава із деканом/кава зі студентом: топ-5 причин, чому варто вступати до Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ

Отож, наше кількамісячне кавування з керівниками структурних підрозділів УжНУ підійшло до завершення. І нам залишилось дізнатись, чому варто вступати до Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ, який здійснює підготовку фахівців за спорідненими спеціальностями університету та освітньо-професійними програмами. Детальніше про це нам розповість директор коледжу Володимир Росоха та випускник коледжу Орест Приставський.

 

Орест Приставський, випускник Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ:

 

1. Одна з найголовніших причин вступу до нашого навчального закладу – це можливість здобути дійсно якісну освіту для тих, хто прагне навчатися та здобувати практичні навички для своєї майбутньої професії. Через наявність професійного педагогічного колективу викладачів, що викладають у нашому коледжі, кожен студент має можливість ознайомитися та засвоїти свою майбутню спеціальність максимально якісно, отримати практичні поради щодо роботи та зрозуміти всі її особливості. Маючи практичний досвід у своїй професії, викладачі можуть передати його студентам, що обов’язково позитивно відобразиться на їхніх результатах у майбутньому, а навчальна програма, яка спеціального розрахована для максимально ефективного засвоєння матеріалу студентами, лише сприяє тому, щоб студенти у майбутньому стали дійсно спеціалістами своєї справи. Це підтверджує високий відсоток працевлаштування наших студентів після випуску, адже більш ніж половина наших випускників отримують запрошення на роботу, або знаходять її і продовжують навчання уже у вищих навчальних закладах. Крім того, після закінчення Природничо-гуманітарного коледжу у всіх студентів є можливість вступити до Ужгородського національного університету без складання іспитів Зовнішнього незалежного оцінювання.

2. Великою перевагою навчання у нашому коледжі є розташування гуртожитку у тому ж навчальному корпусі, де проходять заняття. Також спортивний комплекс, який знаходиться на території навчального закладу, де студенти займаються різними видами спорту, вдосконалюють себе фізично. А опісля беруть участь у спортивних змаганнях різного рівня, здобувають призові місця на міських, обласних, а також республіканських турнірах та спартакіадах. Бібліотека, де можна знайти будь-які навчальні матеріали для освоєння майбутньої спеціальності, безкоштовний інтернет у навчальному корпусі, 3 комп’ютерні класи та кабінети спеціальностей, які призначені для практичного навчання студентів.

3. Щодо практики, то наші студенти кожного року обов’язково проходять стажування як працівники різних державних установ на приватних підприємствах, що  дає їм можливість ознайомитися та спробувати працювати за своєю спеціальністю ще навчаючись у коледжі. Базою практики виступають судові органи, органи прокуратури, національної поліції, адвокатури та нотаріату та ТОВ "ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД", а також IT-компаній.

4. Наступною вагомою причиною, чому варто вступити до Природничо-гуманітарного коледжу є організація дозвілля, а також творчої та наукової діяльності у нашому навчальному закладі. Постійні розважальні, культурні, наукові та спортивні заходи назавжди залишать вам чудові враження та приємні спогади про коледж. Часті вечірки, концерти, конференції та змагання дадуть вам можливість виявити у собі нові здібності та таланти. Наш навчальний заклад постійно організовує їх для студентів, а наявність відповідної інфраструктури лише сприяє цьому.

 Окрім цього у коледжі діє Студентська рада, яка бере участь в організації навчального процесу та дозвілля, а також Наукове товариство студентів коледжу, де ми займаємося науковою діяльністю, готуємо виступи на конференції, публікації у видання та збірники, організовуємо круглі столи та працюємо над різними науковими проектами. Учасниками цих органів є наші студенти, які мають прагнення до активної участі у громадському житті нашого коледжу та самовдосконалення. Ми постійно беремо участь різних наукових заходах та здобуваємо призові місця на міських, обласних та загальноукраїнських конкурсах та олімпіадах.

І, нарешті, однією з найголовніших переваг нашого коледжу є те, що, вступаючи до Природничо-гуманітарного коледжу після 9 класу, ви починаєте вивчення вашої майбутньої спеціальності уже тоді, коли інші ще навчаються у Загальноосвітній школі. Це є вагомою перевагою при майбутньому працевлаштуванні та становленні вас як професіоналів своєї справи. Адже ви скоріше зможете адаптуватися до умов професії, яку обрали, та здобути безцінний досвід уже на початку вашого шляху. Це економить час та дає можливість швидше знайти роботу і почати кар’єру або відкрити власну справу, маючи якісні знання та практичні навички, які наш Коледж надає кожному, хто має намір вчитися, працювати та отримувати хороші результати у майбутньому.

 

Володимир Росоха, директор коледжу:

 

Стати успішним фахівцем своєї справи після закінчення 9-го класу – це одна з можливостей у вашому житті, що відкривається прямо зараз. І у її здійсненні Вам зможе допомогти Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «Ужгородський національний університет». З радістю розповімо Вам, як це можна втілити у життя!  А привабити Вас до вступу можуть наступні особливості навчання у коледжі:

1. На відміну від інших навчальних закладів в області, ми маємо вельми перспективні спеціальності. Серед багатьох різноманітних спеціальностей ми пропонуємо Вам здобути освіту за такими фахами як: «Інженерія програмного забезпечення», «Будівництво та цивільна інженерія», «Геодезія та землеустрій», «Право», «Туризм», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік та оподаткування». Обравши будь-який з них, Ви можете отримати перспективний фах і успішне працевлаштування у майбутньому.

2. Сучасна навчальна база та потужній педагогічний склад. Коледж має сучасну навчально-матеріальну базу, оснащену необхідним технологічним обладнанням та апаратурою, створено відповідні навчальні кабінети та лабораторії, три комп'ютерні класи, в яких проводяться практичні заняття, виконуються розрахунки з курсового та дипломного проектування, а також з фундаментальних і спеціальних дисциплін. Крім цього, коледж постійно співпрацює зі спорідненими факультетами і використовує їх навчальну базу, де у сучасних лабораторіях проводяться практичні та лабораторні заняття науково-педагогічними працівниками університету, серед яких 1 доктор наук, 6 доцентів та 15 кандидатів наук. Також для Вас працюватимуть найкращі викладачі Природничо-гуманітарного коледжу, (4 кандидати наук, 15 старших викладачів, 14 викладачів-методистів, 53 викладачі вищої категорії), які готові надати Вам знання із застосуванням найсучасніших інноваційних технологій у сфері освіти, практичні навички та досвід для подальшого працевлаштування з урахуванням останніх тенденцій ринку.

3. Можливість для пошуку та  розвитку власних талантів. Педагогічний колектив коледжу постійно працює над справою пошуку талантів у наших студентів та їх подальшим розвитком. Студенти отримують найкращі знання і можливості, що підтверджуються численними перемогами на найрізноманітніших конкурсах, олімпіадах. (чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт», Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж “Змагаймось за нове життя!”, присвячений Лесі Українці, міжнародні мовно-літературні конкурси імені Яцика та Шевченка, міських, районних та обласних олімпіадах та Малій академії наук України)

4. Суміщення роботи з навчанням. Багато наших студентів, вже починаючи з ІІІ-го курсу, активно отримують професійні навички безпосередньо на різних фірмах та підприємствах, а також мають змогу поєднувати навчання з можливістю працювати за фахом. В коледжі  освітній процес побудований таким чином, щоб сприяти кращій адаптації наших студентів до суміщення практики та навчання.

5. Активне студентське життя та дозвілля. Окрім навчання студенти коледжу ведуть активне дозвільне життя. У якому значну роль відіграє студентське самоврядування. (Студентська рада та Наукове товариство). Вони спільно з педагогічним колективом коледжу працюють над умовами для створення студентського дозвілля та навчального процесу в коледжі.  Студенти постійно беруть участь у всіх молодіжних творчих конкурсах, фестивалях та спортивних змаганнях краю і фактично постійно здобувають там призові місця.

 

Всі ці переваги не мають залишити жодного сумніву щодо вашого майбутнього. Вступайте до Природничо-гуманітарного коледжу і втілюйте свої мрії в життя!

Додаткову інформацію про порядок і терміни прийому заяв та документів можна отримати за наступними контактами. 

Наша адреса та контактні дані:

Закарпатська обл. м. Ужгород вул. Українська,19

Тел.: (0312) 61- 33-45 та +38(096) 196-91-03

collegeuzhnu@ukr.net

 

Розмову вела Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: