Новини

30.06.2020
5432

Кава із деканом/кава зі студентом: топ-5 причин, чому варто вступати на Медичний факультет №2

Кава із деканом/кава зі студентом: топ-5 причин, чому варто вступати на Медичний факультет №2

Отож наша "кава" продовжується! Сьогодні вона особлива, адже мова йде з представниками медичного факультету №2, на якому навчаються студенти іноземці в УжНУ. Отож, про власні топ-5 причин,чому варто навчатися на факультеті – розповідають декан факультету, професор, доктор медичних наук Василь Калій та випускник факультету Літон Бгомік.

 

Літон Бгомік, випускник Медичного факультету №2:

Для мене велика честь писати про мій улюблений університет, я завжди пишаюся, що є студентом такого прекрасного вишу. Я закінчив медичний факультет № 2 і зараз практикуюся на батьківщині. Дозвольте мені розповісти вам те, що я дізнався від моїх вчителів! Вони навчили мене бути енергійним, і в той же час мати спокійну поведінку, що допомагає мені краще спілкуватися із пацієнтами. Мої викладачі зробили мене сильним комунікатором, я отримав похвалу від своїх пацієнтів та адміністраторів за свою діяльність. Також я здобув  навчання і навички, необхідні для правильної та своєчасної діагностики пацієнтів, що було б неможливо без моїх викладачів з Ужгорода.

 

Ось 5 основних причин, чому ви маєте поступити на медичний факультет №2 УжНУ:

 

1. УжНУ дружній до студентів - наш університет завжди доброзичливий до студентів, з потужним академічним середовищем і знаючими професорами / лекторами, які нададуть вам знання, необхідні для досягнення вашої мети. У нас є відмінна бібліотека з книгами і електронними засобами, необхідними для досліджень, з приємним, привабливим кампусом.

2. Вищий рівень акредитації - Ужгородський національний університет є одним з традиційних університетів України, акредитованих за IV (вищим) рівнем акредитації.

3. Позанавчальні заходи - УжНУ має хорошу репутацію завдяки широкому спектру позакласних заходів. Щороку організовуються кілька спортивних заходів, і я бачив, як сам наш декан брав участь в волейболі, це дуже класно! Також УжНУ не розчарував мене як любителя крикету!

4. Нові друзі - найприємніша частина навчання за кордоном - це вивчення нових культур і нових друзів. Деякі з них можуть вас дісно здивувати! Я знайшов багатьох друзів тут, і тепер ми працюємо по всьому світу та служимо людству.

5. УЖГОРОД – це місто має свою красу та культуру. Ужгород має церкви, храми і мечеть. Все, що я можу сказати - це добре збалансоване місто. Люди  в Ужгороді  дуже добрі і доброзичливі по відношенню до іноземців і поважають всі релігії.

Ужгород - це місто, яке я люблю найбільше, і я називаю його своєю другою домівкою.

 

Василь Калій, декан факультету, професор, доктор медичних наук:

Це питання досить суб’єктивне, тому що насправді причин навчатися на Медичному факультеті №2 набагато більше ніж 5 і у кожного вони свої. Але сьогодні, я скажу про причини, які, на мою думку, стануть найбільш актуальними для молодої людини, котра шукає не тільки щасливі студентські роки, котрі безперечно знайде, але і щиро піклується про своє майбутнє, а значить і про добробут своєї сім’ї.

Не буду просто хвалити наш факультет, а озвучуватиму тільки факти, отже:

1. Медичний факультет №2 є одним з наймолодших та динамічних у своєму розвитку факультетів, адже за 4 роки існування кількість студентів збільшилося в 3,5 рази, і в невдовзі стане ще й найбільшим в УжНУ, тому що вже зараз навчається майже 1500 студентів.

2. Медичний факультет №2 є найпопулярнішим, бо маємо 250-300 першокурсників щороку і тільки тут можна знайти друзів з 40 країн світу і створити потужну мережу професійних зв’язків у майбутньому.

3. Медичний факультет№2 готує висококваліфікованих професіоналів, рівень підготовки яких засвідчує не тільки зовнішнє незалежне оцінювання, у вигляді ліцензійного іспиту КРОК, а і безперешкодна  нострифікація наших дипломів закордоном.

4. Ми вчимо не просто найгуманнішій професії, а надаємо високий соціальний статус лікаря, котрий є престижним у всі часи і у всіх країнах.

5. Тільки Медичний факультет №2 забезпечує навчальний процес виключно англійською мовою, що знімає всі обмеження в працевлаштуванні в будь-якій точці світу. І також хотів би підкреслити, що наш структурний підрозділ - це  передусім класичний Медичний факультет з англійською мовою навчання.

 

 

 

Олексій Шафраньош

Інформаційно-видавничий центр

 

 

Категорії: