Святкування Дня працівника освіти України на юридичному факультеті.

Вже традиційно День працівника освіти України колектив юридичного факультету ДВНЗ "УжНУ" відзначає на лоні природи - на базі санаторію-профілакторію «Скалка». Цьогорічний «освітянський пікнік», силами профкому факультету, а також прекрасної половини науково-педагогічного складу, фактично, набув статусу кулінарно-музичного фестивалю. Адже, окрім традиційного бограчу, тут були представлені неперевершені кулінарні шедеври наших працівниць, а приємну дружню атмосферу, виконанням популярних шлягерів, підтримував відомий факультетський бард Павло Конч. Усе це доповнювалося професійним хоровим виконанням українських народних пісень під диригуванням голови профспілкової організації Любові Нечипорук. Свято вдалося на славу і всі присутні домовилися проводити такий «Освітній фестиваль» щорічно, розширюючи його межі та додаючи нові атракції.