24.12.2020

Різдвяний Вертеп Студентської студії перекладу "Світлоптах" Факультету історії та міжнародних відносин з нагоди Різдвяних та Новорічних Свят

Прийміть найщиріші привітання з нагоди прийдешніх Різдвяних та Новорічних Свят від студентів Студії перекладу "Світлоптах", яка діє при кафедрі полікультурної освіти та перекладу Факультету історії та міжнародних відносин ДВНЗ "УжНУ". Нехай у Ваших домівках і Ваших серцях панують Мир і Благодать Божа! Нехай Новонароджений Ісус опікується Вами і Вашими родинами!

В умовах карантинних обмежень не так просто було проводити репетиції. Усі репетиції відбувалися в онлайн режимі. Але ми дуже старалися. Нашим студентським Різдвяним Вертепом щиросердечно бажаємо Вам миру, любові, злагоди в родинах, міцного здоров'я, гарного настрою і усіляких гараздів!

Веселих Вам Свят!!!

З повагою, Студія перекладу "Світлоптах" студентів Факультету історії та міжнародних відносин ДВНЗ "УжНУ"