16.03.2021

Створення "Закарпатської обласної філії" громадської організації "Всеукраїнська фармацевтична палата"

16 березня 2021 року відбулись загальні збори громадської організації «Всеукраїнська фармацевтична палата», під час яких було затверджено утворення філії цієї організації у Закарпатській області. Ядром та організатором цієї філії виступила кафедра фармацевтичних дисциплін УжНУ.

«Всеукраїнська фармацевтична палата» є добровільною, самоврядною громадською організацією, створеною на основі єдності інтересів для спільної реалізації прав і свобод фахівців системи охорони здоров’я, з метою об’єднання зусиль фармацевтичних працівників в науці, виробництві, дистрибуції та роздрібній реалізації лікарських засобів, науковців, представників засобів масової інформації та установ охорони здоров’я України, розробки та веденню Єдиного Реєстру Фармацевтичних Працівників України (ЄРФПУ), прийняття участі в роботі ліцензійних комісій по видачі ліцензій на роздрібну та гуртову реалізацію лікарських засобів та виготовлення ліків в аптечних умовах, в роботі атестаційних комісій фармацевтичних працівників, в розробці навчальних програм освітніх фармацевтичних закладів, захисту інтересів громадян від надання неякісних фармацевтичних послуг, шляхом запровадження заходів передбачених чинним законодавством.

«Всеукраїнська фармацевтична палата» – це велика фармацевтична сім’я, до складу якої входять: доктори фармацевтичних наук, професори, кандидати фармацевтичних наук, професійні працівники аптечних закладів різних форм власності, військові провізори, освітяни, фармацевтичні працівники вітчизняних фармацевтичних підприємств, системи дистрибуції, працівники державних установ системи охорони здоров’я та Міністерства оборони України.

За час своєї діяльності «Всеукраїнська фармацевтична палата» постійно виступає активним учасником обговорень законодавчих проєктів у фармацевтичній галузі, неодноразово висвітлювала позицію своїх учасників у медіа, визнана та прийнята до складу Міжнародної Фармацевтичної Федерації (FIP) та установила тісні партнерські стосунки з Американської Асоціацією Фармацевтів (APhA).

Членство в цій громадській організації – є виключно індивідуальним. Так, членом «Всеукраїнської фармацевтичної палати» може стати громадянин України, який досяг 18-річного віку, що працює або навчається в фармацевтичному секторі не залежно від форми власності та має фармацевтичну освіту.

Всіх зацікавлених, котрі хочуть приєднатися до організації або отримати більш детальну інформацію, - просимо знайомитись із сайтом організації http://farmpalata.com.ua/ та звертатись з вашими питаннями чи побажаннями на електронну пошту кафедри фармацевтичних дисциплін: kaf-pharma@uzhnu.edu.ua