Студенти УжНУ стажуватимуться в Ужгородській міській раді (ВІДЕО)

Ужгородський національний університет спільно з міською радою реалізовує новий проект – програму стажування «Перший кар’єрний крок». Спробувати свої сили можуть студенти вишу, які здобули, або здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»  та продовжують навчання в університеті.

Ігор КОРОЛЬ, проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ

Студенти більшості з факультетів мають можливість пройти стажування. Це стажування буде проходити у міській раді. Воно буде у вільний        від навчання час протягом двох місяців. Ми відбираємо кращих студентів. Запорукою цього є рекомендації деканатів факультетів, де навчаються ці студенти.

Для участі кандидатам необхідно заповнити аплікаційну форму на сайті Ужгородської міської ради у розділі «Стажування». Зазначити своє прізвище, ім’я, по батькові, адресу проживання, електронну пошту та завантажити pdf-файлом довідку з місця навчання.

Альона ЮРЧУК, директор  Центру інновацій та розвитку УжНУ

Кандидати, які подали заявку, заповнили аплікаційну форму, вони будуть проходити співбесіду. Співбесіда буде проводитися 9-ма особами. Це 4 особи від міської ради, 4 – від університету. Це кваліфіковані викладачі. Та один кадровий працівник, який не працює в міській раді. Після проходження співбесіди студенти ідуть на стажування у міську раду на два місяці.

Стажування у структурному підрозділі Ужгородської міської ради відбуватиметься  за спеціальністю студента.

Ганна МЕЛЕГАНИЧ, директор Центру зі сталого розвитку, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ

Працівники різних відділів міської ради кажуть у які саме відділи на цей раз прийшли студенти для стажування. На цей раз це було визначено приблизно яких студентів вони хочуть отримати, якими якостями, якими кваліфікаціями вони мають володіти. І, відповідно, це визначено 13 факультетів нашого університету.

Це студенти біологічного, географічного, інженерно-технічного, економічного, математичного, юридичного, філологічного факультетів, а також історії і міжнародних відносин, іноземної філології, інформаційних технологій, та суспільних наук.

Студентки Наталія і Мирослава навчаються на факультеті історії та міжнародних відносин. Обидві подали заявки на програму стажування в Ужгородській міській раді.

Наталія, студентка факультету історії та міжнародних відносин УжНУ

Я вважаю, що якщо я пройду стажування і мені це сподобається і я зрозумію, що це справді моє покликання, якщо я гарно пройду співбесіду, мені сподобається колектив та сам процес роботи, то я вважаю, що я б хотіла там працювати.

Мирослава, студентка факультету історії та міжнародних відносин УжНУ

Така колаборація між університетом і місцевим муніципалітетом – це великий шанс для кожного студента, для молоді взагалі знайти покликання свого життя і для мене безпосередньо. Мені би було дуже цікаво побачити роботу місцевої влади зсередини, побачити роль державних структур та їх роль у державотворчих процесах загалом.

Студентів, які успішно пройдуть стажування зарахують до кадрового резерву Ужгородської міської ради. Вони матимуть перевагу в конкурсі на заміщення вакантних посад при прийнятті на роботу за інших рівних умов між кандидатами, які беруть участь, але не проходили стажування.

Прийом заяв триватиме до 5-го жовтня.

Uzhinform