30.05.2022

Студентки Природничо-гуманітарного фахового коледжу отримали призові місця на Чемпіонаті Європи з армрестлінгу

Рукоборство є широко популярним видом спорту, за яким проводяться чемпіонати світу, змагання різних країн і регіонів. Армрестлінг не потребує якоїсь особливої екіпіровки, головне, що потрібно — це сила, спритність і витривалість. Ці риси притаманні нашим українським дівчатам, які навіть у такий важкий для України час виборюють для нас перемогу! У місті Бухаресті з 08.05-09.05 проходив Чемпіонат Європи, в якому студентки Природничо-гуманітарного фахового коледжу отримали призові місця!

Лехман Богдана -1 місце (65 категорія)

Лехман Даяна - 2 місце (55 категорія)

Сміливо про наших дівчат можна сказати: «Перемога там, де є рух вперед!». Тому бажаємо наснаги, впевненості, нових спортивних досягнень. Нехай вам завжди вистачає сил та запалу, нехай витримка ваша та ваш ентузіазм тільки зростають, нехай з вами завжди буде успіх і підтримка рідних, нехай найчастіше лунає гімн України на честь ваших перемог. І найважливіше - мирного Всім неба.