20.02.2020

Студенти УжНУ вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Студенти УжНУ вшанували  пам’ять Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні, під час Революції Гідності 2014 року, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.

Сьогодні, 20 лютого, студенти Ужгородського національного університету вшанували  пам’ять Героїв Небесної Сотні та поклали квіти до Пам`ятного знаку борцям за свободу і незалежність України й запалили лампадки. Також в Центральному корпусі університету відкрилася виставка світлин, повязаних з Революцією Гідності.

Пам’ятний день встановлено указом Президента України з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.