Новини

10.07.2023
260

Студенти УУННІ відвідали Європейський парламент

Студенти УУННІ відвідали Європейський парламент

Студенти Українсько-угорського навчально-наукового інституту ДВНЗ «УжНУ» у рамках навчально-пізнавальної екскурсії в Брюссель відвідали Європейський парламент.

На запрошення політика, і з 2019 року, представника європарламенту Мартона Дьондьоші та за сприяння директора УУННІ Олександра Шпеника 15 студентів УУННІ мали змогу поїхати в Брюссель. Під час насиченої 5-ти денної подорожі автобусом з Будапешту в Брюссель студенти побачили пейзажі Австрії, Німеччини та Бельгії. Гуляючи в Брюсселі вони побували в Королівському палаці, побачили визначну памʼятку столиці Бельгії  ̶  Атоміум, відвідали виставки Історичного музею, а також один день їздили на екскурсію в містечко Ґент. 

У Європарламенті студенти прослухали змістовну та цікаву лекцію п. Мартона Дьондьоші та радниці з питань комунікацій Клари Молнар-Нодь про сфери діяльності європейського парламенту, а саме про взаємовідносини між європарламентом та єврокомісією, про те, як змінилася європейська політика за останні 10 років, про функціонування комітетів європарламенту та мали змогу детально ознайомитися із самою будівлею та залою засідань.

 

За інформацією УУННІ

Категорії: