17.09.2013

Студенти-туризмознавці УжНУ набували досвіду на фестивалі словацького фольклору та культури

Студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ 14-15 вересня взяли активну участь у програмі фестивалюсловацького фольклору та культури «Словенська Ружа».

Саме з ініціативи ректора УжНУ, доктора технічних наук, професора Ващука Ф.Г. та завідувача кафедри міжнародної комунікації доц. Жовтані Р.Я., запроваджено вивчення словацької мови для студентів–туризмознавців.

Старший викладач Баланко В.Й. -  голова Товариства словаків Закарпаття ім. Людовіта Штура - залучила студентів до участі у проведенні  фестивалю «Словенська ружа» у с. Тур’я – Ремети  (Перечинський район). Наш край відвідали гості з Словаччини, Сербії, Швеції, Швейцарії та інших європейських країн. Спілкування зі студентами - добра практика у налагодженні міждержавних зв’язків, - відзначили учасники.