Студенти МЕВ побували у консалтинговій компанії PwC

17 – 18 травня студенти факультету МЕВ побували на екскурсії у консалтингової компанії PwC у м. Львів. Даний захід був проведений у рамках рекрутингового періоду компанії, яка зацікавлена у спеціалістах зі знаннями іноземних мов. Вектор пошуку вони спрямували саме на наш факультет, оскільки неодноразово переконувались у професійних навичках наших спеціалістів.

Студенти мали змогу безкоштовно проживати у м. Львів протягом двох днів, побувати в офісі компанії, познайомитись з життям фірми зсередини та особисто поспілкуватись з працівниками. Після презентації, зацікавлені студенти мали змогу одразу пройти співбесіду з високою ймовірністю працевлаштування.

Завдяки декану факультету Палінчаку М.М. та компанії PwC студенти нашого факультету отримали унікальну можливість працевлаштування у провідній іноземній компанії з чудовими умовами та перспективним майбуттям.