25.12.2020

Студенти Факультету Суспільних Наук вітали з прийдешніми святами викладачів, які раніше працювали в Ужгородському Національному Університеті.

Доброго дня всім!

Скоро наступають новорічні свята і саме з цієї нагоди студенти Факультету Суспільних Наук вітали з наступаючими та прийдешніми святами викладачів, які раніше працювали в Ужгородському Національному Університеті. Актив факультету подарував ветеранам солодкі подарунки та поспілкувався з ними, від чого обидві сторони отримали масу позитивних емоцій!

Ми дуже пишаємося, що в нас працювали такі шановні люди, які залишили свій слід в історії та, зокрема, в Ужгородському Національному Університеті. Це люди, на яких ми завжди рівняємося, які для нас є взірцем у всьому. Відданість своїй справі цих людей заслуговує поваги. Несказанно корисною стала Ваша діяльність, адже Ви виховали сотні хороших, порядних людей – умілих спеціалістів: медиків, філологів, істориків, біологів, жертвуючи, можливо, своїм комфортом, часом, маленькими людськими радощами, убачаючи незрівнянно більшу радість у навчанні та вихованні студентської молоді.

Дякуємо вам!