29.01.2019

Студенти-філософи завершили практику в Ужгородській міськраді

Днями студенти ФСН, що навчаються за напрямком  «Філософія», завершили практику в міській раді Ужгорода.

Практичні навички вони здобували в різних структурних підрозділах. Це і відділ з роботи із  депутатами та постійними комісіями, й управління освіти, і ЦНАП, і Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Загалом – 6 різних підрозділів.

Ужгородський ЦНАП зорієнтований на попити населення, оскільки надає максимальний набір адміністративних послуг, які потрібні громадянам. Серед таких послуг найпопулярнішими на сьогоднішні є реєстрація місця проживання, паспортні послуги, субсидії та державні допомоги, реєстрація актів цивільного стану, реєстрація прав на нерухоме майно, реєстрація фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб; видача відомостей з Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок; сфера архітектурно-будівельного контролю тощо.

Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти та збереження документів, справ тощо. Тут я ознайомилася з правилами та порядком ведення документації, вимогами щодо формування справ , з складанням листів, доповідних і пояснювальних записок, протоколів, довідок, актів, звітів, описів тощо.

ЦНАП надає послуги не тільки очно, а й заочно, тому часто доводилось надсилати документи за допомогою засобів електричного та електронного зв’язку. Також відповідати на телефонні дзвінки та займалася діловим листуванням з громадянами, які з певної  причини не могли відвідати Центр самостійно».