16.10.2021

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЗДОРОВ’Я ТА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ І ПРИЗЕРАМИ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ У СЛОВАЧЧИНІ

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЗДОРОВЯ ТА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ І ПРИЗЕРАМИ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ У СЛОВАЧЧИНІ

Другий рік поспіль наші здобувачі освіти різних спеціальностей активно приймають участь в національних та міжнародних студентських науково-практичних конференціях. Так, 15 жовтня 2021 року наші майбутні бакалаври та магістри прийняли активну участь у III. Medzinárodnej študentskejvedeckejkonferencie, яка проходила в дистанційному режимі в Михайловцях (Словаччина). Приємно, що науковим комітетом конференції високо оцінено наукові роботи наших студентів. Серед бакалаврів наша студентка 3 курсу спеціальності «227. Фізична терапія. Ерготерапія» Красна Вікторія з своїм виступом «Оздоровчо-реабілітаційні заходи для корекції вегетативної дисфункції у студентів університету в умовах карантинних обмежень у зв’язку з епідемією COVID-19» перемогла, виборовши І місце. Аналогічно, серед магістрів перемога теж за нашими студентами: Чік Вадим та Зубак Андріана студенти 1 курсу магістратури, спеціальність 227 «Фізична терапія, ерготерапія», з виступом «Фізичні вправи у профілактиці м’язово-скелетного болю офісних працівників» вибороли перше місце. Також, наші здобувачі освіти спеціальності 016 «Спеціальна освіта» Жук Вікторія та Будогазі Катерина отримали дипломи за третє місце серед бакалаврів та магістрів, відповідно. Щиро вітаємо наших молодих науковців з цим досягненням!!!