20.09.2019

Студенти факультету історії та міжнародних відносин взяли участь в акції "World Cleanup Day" в Ужгороді

Студенти та викладачі факультету історії та міжнародних відносин доц. Мелеганич Г.І. та  ст. викладач Купар Д.М., активно взяли участь у загальносвітовій акції "World Cleanup Day" в Ужгороді.

У найбільшій світовій акції в історії земної кулі громадяни більш чим 160 країн вже вдруге об’єднають свої зусилля по вирішенню однієї з найбільш важливих проблем навколишнього середовища – проблеми не правильного поводження з відходами.

Акція під назвою World Cleanup Day – це масштабний привід, щоб привернути увагу людей до проблеми забруднення навколишнього середовища та навчити кожного робити внесок у поліпшення глобальної екологічної ситуації. Минулого року до акції долучилися школярі, жителі міст та сіл, корпоративні учасники, власники бізнесів, представники влади та президенти, і це дало результат – міста стали чистіші, а думки людей – екологічні. Тому ми знову робимо заклик до об’єднання та конкретних спільних дій.

Було прибрано територію від Транспортного мосту Масарика до До вул. Гленца

Зробимо Україну чистою разом!