СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ЗАГАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ТА ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЇ УЖНУ

Процес навчання на кафедрі загальної педагогіки та педагогіки вищої школи реалізується в межах багатоманітної цілісної системи організаційних форм і методів навчання. У процесі теоретичного навчання крім лекцій, практичних, семінарських, лабораторно-практичних занять, самостійної роботи студентів використовуються екскурсії, навчальні конференції, консультації, індивідуальні заняття, навчальна виробнича (педагогічна) практика, магістерські роботи тощо.

Так, нещодавно, під керівництвом доцента Попадич Олени Олександрівни магістри спеціальності «Освітні, педагогічні науки» разом з викладачами кафедри відвідали музей історіі Ужгородського національного університету, де ознайомилися з історією виникнення, розвитку та сучасного становлення нашого університету. Було дуже пізнавально та цікаво!

Також ми провели екскурсію в археологічному музеї УжНУ. Чудово проведений час, багато цікавинок про Закарпаття та історію становлення і розвитку нашого вишу додали до настрою позитивні нотки.

Дякуємо нашим викладачам за їх небайдужість, толерантність та вміння поділитися знаннями та навичками.

Лілія Худик