13.07.2020

Кафедра міжнародних студій та суспільних комунікацій взяла участь у роботі Літньої школи ООН

Літо- це час не тільки для відпочинку, а й для отримання нового досвіду. З 6 по 10 липня студенти Ужгородського національного університету спеціальності Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії: Перец Мар'яна, Плохотніченко Вікторія Марія, Попадинець Вікторія та старший викладач кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Купар Діана взяли участь у "The 2020 Virtual Model UN Summer School". Навчання у літній школі дало можливість використати на практиці свої теоретичні знання під час симуляції засідання Генеральної Асамблею. До того ж, лекції та практичні заняття проводилися виключно англійською мовою, що в свою чергу сприяло покращенню нашого мовлення іноземною мовою.

Ми познайомились зі своїми майбутніми українськими колегами, а також завели нові знайомства з канадським студентами та викладачами.

Разом обмінювалися думками та ділились власними враженнями.

У кінці ми мали можливість представити свій край та університет та краще познайомитись з тим, як функціонують інші університети країни.