Новини

12.07.2017
2279

Спортивно-оздоровчий комплекс УжНУ

Спортивно-оздоровчий комплекс УжНУ

Ужгородський національний університет може по праву гордитись спортивними досягненнями своїх студентів та випускників – адже він має один з кращих області спортивно-оздоровчий комплекс. На його базі відбуваються як загальноуніверситетські, так і обласні, всеукраїнські змагання, міжнародні спортивні турніри. 

До складу спортивно-оздоровчого комплексу УжНУ входить більше 20 об’єктів, серед них басейн, криті спортивні зали, спортивні майданчики на вул. Івана Франка, спортивні комплекси біля гуртожитків університету та коледжу, а також надсучасний  спортивний комплекс біля гуртожитку №4, відкритий влітку 2016 року. Крім цього, до структури комплексу входять університетська гірськолижна база «Плішка».

Спортивні споруди університету створені перш за все для тренувань студентів та працівників університету. А у вільні години на спортивних спорудах – в басейні, майданчиках, спортзалі та футбольному полі мають змогу займатися всі охочі за невелику плату. «Перевагою спортивно-оздоровчого комплексу УжНУ є те, що він не є комерційною структурою, ціни за відвідування є меншими від інших аналогів в Ужгороді» - зазначає директор спортивно-оздоровчого комплексу УжНУ Андрій Курта.

  

Особливе місце серед споруд посідає університетський басейн довжиною 25 метрів. Його активно відвідують дорослі та юні ужгородці, вода у басейні відповідає європейським стандартам, у розпорядженні відвідувачів зручні та просторі роздягальні. Особливу увагу в спорткомплексі приділяють безпеці людей, тут створено всі умови для ефективних тренувань та активного відпочинку. У басейні протягом цілого року відбуваються заняття з плавання та водного поло спортивних груп школярів міста Ужгорода. Також відбувається значна кількість спортивних подій обласного, загальноукраїнського масштабу, міжнародні змагання з водних видів спорту.

 

 Чимало спортивних подій в університеті та місті Ужгород відбуваються у спортивних залах університету. Зокрема тут проходять змагання з волейболу, баскетболу інших видів спорту, є можливість проводити заняття з різних видів спорту у спеціалізованих гуртках. Тренування з легкої атлетики, змагання з футболу відбуваються на футбольному полі, яке знаходиться поруч з центральною будівлею спорткомплексу УжНУ.

 

 Влітку 2016 року біля гуртожитку університетського гуртожитку № 4 урочисто відкрили оновлений спортмайданчик, що повністю відповідає європейським стандартам. Він складається з штучного поля для міні-футболу, багатофункціонального майданчика для гри у баскетбол, волейбол і теніс, різноманітних спортивних тренажерів. На базі спортмайданчика відбувається навчання студентів, спортивні змагання, а у вільний від навчання час  він приймає індивідуальних відвідувачів.

 

 Також до спортивно-оздоровчого комплексу належать менші спортивні споруди, які знаходяться на базі коледжу, гуртожитків.  Спортивна інфраструктура УжНУ дозволяє студентам ефективно та якісно займатися улюбленими видами спорту, підтримувати форму та здоровий спосіб життя.

 

Інформаційно-видавничий центр

 

 

 

 

 

Категорії: